Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Gamebook! Gamebook?

0

GEJM-co? GAMEBOOK! To je krátký příběh, ve kterém si čtenář vybírá cestu dál sám podle svého rozhodnutí.

Zažijete u něho smršť emocí: radost, strach, nechutnosti i dojetí 🙂 Dál se nechte překvapit 😃 Skončí ale podle vás – tak co, bude to úspěch nebo bídně zhynete?

Tento gamebook má formu proklikávacího PDF, které si stáhnete do počítače nebo mobilu. U každého rozhodnutí tedy stačí kliknout a nemusíte nikam scrollovat. Také je možnost kliknout na „vrátit se o krok zpět“, pokud se dostanete do slepé uličky. Pokud si to stále nedovedete moc představit, mrkněte na krátké video s ukázkou.

Zároveň dostanete i verzi vhodnou/úspornou pro tisk, kdybyste ho nechtěli číst na obrazovce. Ta je černobílá a fotky cedulí jsou přepsány opět černobíle jako text.

Gamebook je celý v angličtině, ale zvládne ho určitě každý už od mírně pokročilé úrovně.

Zaujal vás? Můžete ho mít ve verzi pro studenty/samouky (jen příběh) nebo v „lektorské verzi“, kde jsou na konci navíc 4 strany navazujících cvičení, kde si zopáknete hlavně slovní zásobu a spoustu užitečných frází z příběhu. Všechna cvičení mají vypsaná řešení, takže i tento gamebook využijí studenti, kteří se chtějí nejen bavit, ale i upevnit si slovní zásobu.

Doufám, že si gamebook užijete! Přeji krásné rozhodování! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *