Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

E-booky pro studenty i pro lektory!

1

Facebooková skupina FUNGLICKY už více než rok a půl nabízí každodenní zábavu a hrátky s angličtinou. Jestli vás láká zkoumat zajímavosti, které tam řešíme, nebo si formou kvízů a her lámat hlavu nad angličtinou, ale nechcete se přidávat do skupiny… v e-boocích si to vše užijete po svém!

Více v tomto videu, kde vám je představím, dám tipy, jak s nimi pracovat, a to samozřejmě na konkrétní ukázce.

Ve dnech 23.3.-25.3.2023 Vám (kvůli krásnému datu) nabízím slevu 230 Kč!
Stačí zadat do políčka „Slevový kupón“ číslo 230.

E-booky jsou rozdělené na sudé a liché dny, ale jsou k dispozici dohromady. Jsou ve stejném formátu, ale každý má svůj vlastní obsah (své hádanky, zajímavosti, tipy, slovíčka, úryvky atd.)

Dohromady je to více než 60 stran plných témat, vycházejících z příspěvků ve skupině. Na každé straně je tak 6x nějaké téma, třeba 6x typická česká slova těžko přeložitelná do angličtiny, 6x hláška z filmu, 6x slovní hříčka atd. Vše je s komentáři a postupným posouváním se k řešení díky nápovědám – řešení je vždy na konci strany. Dále jsou v každém e-booku bonusy ve formě mnou psaných kvízových příběhů, na kterých si vše můžete zopakovat, a extra tipy, které se ve skupině objevovaly vždy, když měl měsíc 31 dní.

Budu moc ráda, když vám e-booky pomůžou se zábavou v angličtině, zkrátka s FUNgličtinou!

A ohlasy? Mrkněte sami!

E-booky FUNGLICKY už mám a musím říct, že jsou super, minulý týden jsem je hned využila ve své pokročilé skupince, kde se bavíme o idiomech, a mám v plánu je využít zase na rychlé aktivity na začátek hodiny.  🧡
Zuzka V.

Skvělé, tyhle e-booky! Je za nimi spousta mravenčí práce. Jsou promyšlené do detailu. Je v nich milý osobní přístup (žádná anonymní učebnice). Jsou zábavné a aktuální. A cena? Za pusu, na to, kolik parády s nimi můžete nadělat ve svých hodinách.
Veronika K.

E-booky musím všem nadšeně doporučit 🤗 tolik kvalitního obsahu se jen tak nevidí, nepochybuju o tom, že jakémukoliv angličtináři bude skvělým pomocníkem!
Katka V.

Koupila jsem oba dva a vřele doporučuji. ❤️ Už jsem zkoušela několik aktivit se svými studenty a moc je to bavilo.
Jarmila O.

  1. Veronika Veronika

    Jsou skvělé!

Komentáře jsou uzavřeny.