Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

E-booky pro studenty i pro lektory!

1

Ve facebookové skupině FUNGLICKY jsme oslavili už celý rok plný každodenní zábavy a hrátek s angličtinou. Jestli vás láká zkoumat zajímavosti, které tam řešíme, nebo si formou kvízů a her lámat hlavu nad angličtinou, ale nechcete se přidávat do skupiny… v e-boocích si to vše užijete po svém!

Více v tomto nebo tomto videu, kde vám je představím, dám tipy, jak s nimi pracovat, a to samozřejmě na konkrétní ukázce.

E-booky jsou rozdělené na sudé a liché dny, ale jsou k dispozici dohromady vždy za celý půlrok. V současnosti je tedy možné pořídit buď ebooky „Funglicky 1“ (= 1.půlrok) a „Funglicky 2“ (= 2. půlrok). Jsou ve stejném formátu, ale každý má svůj vlastní obsah (své hádanky, zajímavosti, tipy, slovíčka, úryvky atd.)

Dohromady je to více než 70 stran plných témat, vycházejících z příspěvků ve skupině. Na každé straně je tak 6x nějaké téma, třeba 6x typická česká slova těžko přeložitelná do angličtiny, 6x hláška z filmu, 6x slovní hříčka atd. Vše je s komentáři a postupným posouváním se k řešení díky nápovědám – řešení je vždy na konci strany. Dále jsou v každém e-booku bonusy ve formě mnou psaných kvízových příběhů, na kterých si vše můžete zopakovat, a extra tipy, které se ve skupině objevovaly vždy, když měl měsíc 31 dní.

Budu moc ráda, když vám e-booky pomůžou se zábavou v angličtině, zkrátka s FUNgličtinou!

  1. Veronika Veronika

    Jsou skvělé!

Komentáře jsou uzavřeny.