Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Životopis v angličtině!

0

Hledáte novou práci nebo chcete jen někam „zavěsit“ svůj životopis, protože štěstí přeje připraveným? A potřebujete mít životopis napsaný v angličtině? S desítkami svých studentů už jsem tento palčivý problém řešila – a vyřešila k jejich spokojenosti (a úspěšnému získání nové práce).

Pokud i vy potřebujete pomoci s tvorbou takzvaného „CV“ v angličtině, mám pro vás videokurz. Videa jsou krátká (kolem 5 minut) a jdou rovnou na věc – provedou vás úspěšně celým procesem krok za krokem. Celková délka celého kurzu je zhruba hodina – během sledování si ale životopis můžete hned vytvořit, takže si vyhraďte o něco delší čas.

Pokud byste rádi moji zpětnou vazbu, můžete objednat verzi právě s ní – a nad vaším hotovým životopisem se buď společně sejdeme na krátké online setkání, kde vám CV zhodnotím a dám tipy na případné vylepšení, nebo vám poskytnu psanou zpětnou vazbu.

Zní to zajímavě? Tak mrkněte na víc informací:

A pokud už životopis máte, stáhněte si jen kontrolní seznam, neboli checklist, než ho odešlete. Nezapomněli jste na něco důležitého?


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *